O Hardy

Již zavedenou značku s kohoutkem ve znaku rozšiřujeme od letošního léta o dalšího neménně elegantního mladšího bratra a to konkrétně o PROSECCO RESIDENCI HARDY. Zatímco se v pensionu HARDY ve Valticích snažíme skloubit francouzský šarm koňakové sbírky s tím moravským, v nedalekých Úvalech (Valtice - část Úvaly) jsme pro Vás připravili kombinaci italského Toskánska s již tradiční moravskou pohostinností.

Atmosféra

Nálada italsko-moravského venkova se odráží ve všech detailech naší residence.

Perlou celého objektu je první prosekárna v lednicko-valtickém areálu a prostorný vinný sklep, kterým Vás rád provede náš personál.

Pohodlí

Na pohodlí našich hostů nám záleží nejvíce. Nadstandardně vybavené pokoje zpříjemní pobyt každému z Vás. Věříme, že Vás vlastní vinotéka, klimatizace, prosklené sprchové kouty a royal matrace u nás rozmazlí.

Zážitek

"Zážitky se nedají sečítat, zážitek nemá délku a šířku. Má - anebo nemá - jen hloubku.“ Toužíte jeden takový prožít i u nás v residenci? Kontaktujte nás a my Vám jakoukoliv Vaši plánovanou akci uspořádáme na míru Vašich požadavků. S pořádáním svateb, rodinných oslav nebo firmeních jednání máme bohaté zkušenosti.

Tématické eventy

Toužíte zažít pravou moravskou zabíjačku, zazpívat si při cimbálu nebo ochutnat naše speciální menu v restauraci? Napiště nám a my Vám dáme vědět, co se u nás právě děje.

napište nám
Valtice